Jessica May: Türkiye beni sahiplendi, bir kızı olarak gördü!

‘Yeni Gelin’ dizisiyle adını duyuran Jessica May, önceki gece Kuruçeşme’de bir mekanda görüntülendi. Gazetecilerin röportaj isteğini geri çevirmeyen güzel oyuncu, “Uzun süredir yoktum buralarda. Yeni geldik. 40 dereceden İstanbul’a geldim. Tam eksi sıcaklıklara denk geldim ama İstanbul’a bayılıyorum. Orada da tarlada çalıştım, anneme babama yardım ettik birlikte. Çocukluğumdan beri yapıyorum bunu. Bisiklet kullanmak gibi bu, unutmuyorsunuz” dedi.

“TÜRKİYEYE AŞIĞIM”

Birçok ünlünün yurt dışına çıkma ve orada yaşama isteğinin aksine Türkiye’yi ikinci vatanı olarak gören May, “Mankenliğe başladığımda yurt dışı hevesim çok vardı. Türkiye’yi hiç düşünmemiştim. Şimdi benim ikinci vatanım burası. Brezilya benim ilk vatanım ama burayı çok sevdim. Şanslı mıyım bilmiyorum ama çok iyi insanlara denk geldim. Çok sıcak kanlı insanlar var burada. Kültürü, insanları, sokakları ve her şeyiyle çok seviyorum Türkiye’yi. Brezilyalılar da sıcakkanlılar ama burada çok bambaşka bir hayat var. Türkiye beni sahiplendi ve bir kızı olarak gördü. Burada olduğumda çok mutlu hissediyorum. ‘Tabii ki mutlu olcaksın para kazanıyorsun’ dediler. ‘Doğduğun yer değil doyduğun yer’ dediler ama öyle bir şey yok. Burada çalışmasam da buraya aşığım. Kariyerim burada başladı ama Brezilya’dan da teklifler alıyorum. Geçen sene bir teklif aldım ama burada projem vardı, gidemedim. Orada da çalışabilirim şu an gitsem ama burayı tercih ediyorum. Hayat ne getirir bilemeyiz ama burayı çok ama çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

“SANAT FİLMİ ÇEKTİK”

Türkiye’deki projelerinden bahseden 30 yaşındaki ünlü isim, “Çok güzel bir sanat filmi çektik. ‘İyi ki içerisinde yer aldım’ dediğim bir proje. Festivallere de katılmak istiyoruz bu projeyle. İnşallah Türkiye’ye ödül kazandıracak bir proje olur. Eğer ödül alırsak çok mutlu olurum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x