10 Aralık 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 10 Aralık Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Bursa’da İHH ve diğer yardım kuruluşlarının katkısıyla düzenlenen ‘Diriliş Buluşmalarında’ konuşan Siyer Vakfı Başkanı Muhammed Emin Yıldırım, Filistin konusu üzerinden iktidara ‘Hiçbir şey yapmadınız, bari bunu yapın’ diyerek, İsrail ile olan ticari faliyetleri eleştirdi. Yıldırım, sosyal medyada iktidar destekçisi hesapların hedefi oldu.

https://onedio.com/haber/ismail-saymaz-mohamud-la-ilgili-yeni-skandali-paylasti-gocer-oldukten-sonra-bile-gozalti-karari-verilmemis-1191001?utm_source=onediocom&utm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kamuda araç yenilemek isteyenlere iki şart koştuklarını duyurdu. Bunlarda ilki eski aracı satmak ikincisi ise yerli elektrikli otomobil Togg’u tercih etmek.

Fenomen Eylül Öztürk, en son “Konular bu noktaya geldiği için ve ben kaba tâbirle neredeyse çekmecedeki çamaşırlarıma kadar açıklamak zorunda bırakıldığım için çok üzgünüm” diyerek her ay nereden ne kadar kazandığını hesapladı; ortaya çıkan geliri ise dudak uçuklattı.

Kadıköy’de mayo ile yürümesi sonrası ‘Ahlak ve toplumsal değerler’ ile ilgili kitap okuma cezası alan manken Melisa Aydınalp, bu sefer de ‘Memelere özgürlük’ yazılı pankartla düdük çalarak yürüdü.

Bu yılın Nobel Barış Ödülü, İran’ın önde gelen demokrasi savunucularından biri olan ve kadın haklarına yönelik çabaları nedeniyle cezaevinde bulunan Nergis Muhammedi’ye layık görülmüştü. Muhammedi’nin ödülünü, onun adına, çocukları aldı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı oyuncusu Zehra Güneş’in futbol yorumu sosyal medyada çok konuşuldu. Güneş, ‘Ben 90 dakka koşamam, kaleci olmak isterim’ dedi.

Yılın beklenen zamanı geldi, Survivor başlıyor. Üstelik bu kez All Star olarak ve Survivor tarihinde ilk kez SMS oylaması olmadan! Bu heyecanlı mücadelenin başlamasına sayılı günler kala Survivor’da takımlar belli oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x