Gwyneth Paltrow ailesiyle Meksika tatilinde!

1991 yılında ‘Shout’ filmiyle oyunculuk kariyerine başlayan Gwyneth Paltrow, 1998 yapımı ‘Shakespeare in Love’ (Aşık Shakespeare) ile ‘Başrolde En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar’ını kazandı.

2020’de ‘The Politician’ adlı dizide rol aldıktan sonra oyunculuğa ara veren ve bol bol tatil yaparak günlerini geçiren Paltrow, Meksika’nın Puerto Vallarta kentinde görüntülendi.

Hollywood yıldızının yanında çocukları Moses ve Apple Martin ile eşi Brad Falchuk vardı. Gwyneth Paltrow’un aile tatiline kalabalık arkadaş grubu da eşlik etti.

Neşesi bir hayli yerinde olan oyuncu, siyah bir bikini tercih etti. Güzelliği ve fit haliyle yıllara meydan okuyan Gwyneth Paltrow, bir kez daha genç kızlara taş çıkarttı.

İKİ EVLİLİK, İKİ ÇOCUK

5 Aralık 2003 tarihinde Coldplay grubunun solisti Chris Martin’le evlenen Gwyneth Paltrow, Mayıs 2004’te ilk çocuğu Apple Blythe Alison Martin’i dünyaya getirirken, Nisan 2006’da ikinci çocuğu Moses Bruce Anthony Martin’i kucağına aldı.

Mart 2014’te ayrılık kararı aldığı Chris Martin’le Nisan 2015’te resmen yollarını ayıran 51 yaşındaki oyuncu, 2018’de senarist, yönetmen ve yapımcı Brad Falchuk ile evlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x